14. niedziela zwykła — 4.07.2010

1.      Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień w naszym kościele w tygodniu nie będzie Mszy Świętych o godz. 9.00 i 20.00. W dni powszednie okazja do spowiedzi w godz. 6.00 – 8.00 i 18.00 – 19.00. Nie zmienia się natomiast nie­dzielny program nabożeństw; w okresie wakacji nie będzie jedynie nieszporów niedzielnych.

2.      W pierwszą środę miesiąca, 7 lipca, odprawimy uroczystą liturgię za przyczyną Niepokalanej. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.00 wspólną modlitwą różańcową i nowenną do Matki Bożej, po której zostanie odprawiona Eucharystia, zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób lurdzki. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie i prosimy o przyniesienie świec lub lampionów.

3.      Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja – w najbliższy poniedziałek o godz. 17.00 w kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej. Koło zaprasza na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy, która odbędzie się w niedzielę, 11 lipca. Zapisy są przyjmowane we wtorek w godz. 17.00 – 18.30 w pokoiku Akcji Katolickiej.

4.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii.

5.      W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

†        Teresa Kokoszka, z ul. Królewskiej;

†        Antonina Maliszczak, z Al. Kijowskiej;

†        Marta Szumny, z ul. Żelechowskiego;

†        Alicja Bronisława Wałkowicz, z ul. Krzywy Zaułek;

†        Bogdan Jan Wachel, z ul. Chocimskiej;

†        Irena Bajerowa, z ul. Żelechowskiego.

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *