16. niedziela zwykła — 18.07.2010

1.      W najbliższy wtorek, we wspomnienie bł. Czesława, przypada dzień imienin Ks. Czesława Żaka, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i pełni sił oraz radości i satysfakcji z kapłańskiej posługi.

2.      W piątek obchodzić będziemy w liturgii święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

3.      Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, już dziś zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych na Mszę św., którą odprawimy w poniedziałek, 26 lipca, o godz. 18.30; po Mszy św. poświęcimy pojazdy zaparkowane przy kościele.

4.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii.

5.      W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

†        Jan Joachim Petrykowski, z ul. Staffa;

†        Jerzy Miller, z ul. Warmijskiej;

†        Marta Puchalska, zam. ostatnio w Australii.

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *