Uroczystość odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w naszej parafii w sobotę 11 lutego

Uroczystość odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w naszej parafii w sobotę 11 lutego

Msze Święte przedpołudniowe o godz. 6.00, 7.00, 8.00 i 9.00;

Msza Św. w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia o godz. 15.00;

Uroczysta Msza Święta z udziałem księży-gości o godz.18.30;

Mszy Św. będzie przewodniczył i okolicznościową homilię wygłosi JE Ks. Biskup Grzegorz Ryś

Dzień Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest przeżywany w całym Kościele jako Światowy Dzień Cho­rego. W intencji osób chorych i starszych modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 15.00, połączonej z udzielaniem sakramentu namaszczenia.

Wszystkich, którzy pragną przyjąć sakrament chorych, prosimy o wypisanie na kartce danych personalnych (imię, nazwisko oraz adres); kartkę należy wręczyć kapłanowi udzielającemu sa­kramentu.

Po Mszy św. odbędzie się w Klubie Parafialnym słodki podwieczorek dla osób samotnych i starszych, zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłosierdzia.

Główne uroczystości odpustowe rozpoczną się wspólną modlitwą różańcową o godz. 18.00. Następnie, o godz. 18.30, wyruszy procesja światła, a po niej ks. biskup Grzegorz Ryś będzie przewodniczył uroczystej Mszy św. koncelebrowanej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, Członków grup parafialnych i Wiernych związanych z naszą świątynią do udziału w wieczornych uroczystościach, i prosimy o przyniesienie świec i lampionów.

Sakrament namaszczenia chorych będzie można przyjąć także po Mszy św. o godz. 18.30, jak i po pozostałych Mszach Świętych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *