Ogłoszenia duszpasterskie na 33. niedzielę zwykłą — 18.11.2012

1. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych: za zmarłych modlimy się w listopadzie codziennie o godz. 18.00, a za polecanych w wypominkach całorocznych – w każdą niedzielę o godz. 7.30.

2. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w środę o godz. 19.30 w sali parafialnej.

3. W czwartek, 22 listopada, przypada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia opieki świętej Patronki p. organiście Janowi Rybarskiemu i wszystkim członkom Chóru Mariańskiego; jednocześnie gratulujemy bardzo udanego, pięknego koncertu patriotycznego, który miał miejsce tydzień temu w naszym kościele.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 9.30, przed Najświętszym Sakramentem, odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

5. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00 w sali parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę nasz Chór Mariański, pod dyrekcją p. Jana Rybarskiego – w ramach «Koncertów Mistrzejowickich» – będzie śpiewał w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Mistrzejowicach. Początek koncertu o godz. 15.00.

7. W zakrystii można nabywać prasę katolicką. W Gościu Niedzielnymprzeczytamy m.in. o wyznawcach islamu, którzy masowo nawracają się na chrześcijaństwo, o historii nauki, która uczy nas pokory wobec rzeczywistości i o tym, jak daleki od prawdy jest obraz Kościoła, który podsuwają czytelnikom niechętne mu czasopisma. Do nabycia jest także Niedziela, Źródło, List do Pani i inne pisma.

8. W ostatnim czasie odeszła do wieczności nasza parafianka:

† Helena Krystyna WIKTOR, z Al. Kijowskiej.

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *