Ogłoszenia duszpasterskie na 11. niedzielę zwykłą – 16.06.2013

  1. Codziennie zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
  2. Spotkanie Kręgu biblijnego odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.30 w sali parafialnej.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone na remont dachu naszego kościoła, który rozpoczynamy: zebrano już na ten cel 67.510 złotych. Wpłatę remontową można dokonywać także poprzez przekazy bankowe, które są wyłożone na półce przy wyjściu z kościoła, i w kancelarii parafialnej. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać! i wpisujemy ich do naszej parafialnej «Złotej Księgi».
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na tradycyjną Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w niedzielę 14 lipca. Zapisy przyjmowane są we wtorki w godz. 17.00 – 18.00 w pokoiku obok zakrystii.
  5. W sierpniu wyruszy na Jasną Górę XXXIII Piesza Pielgrzymka Krakowska. Już od przyszłej niedzieli w zakrystii będzie można zapisać się na pielgrzymkę i uzyskać potrzebne informacje.
  6. W zakrystii można się podpisać pod obywatelskim projektem zakazującym aborcji eugenicznej: ze względu na podejrzenie  choroby lub wady genetycznej u dziecka. Zachęcamy do złożenia podpisu.
  7. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. omówienie pierwszego szczegółowego raportu opisującego proces zaboru i zwrotu mienia kościelnego: okazuje się, że do tej pory nie zwrócono ponad 62 tysięcy hektarów ziemi zrabowanej przez komunistyczne państwo. Do nabycia jest także Niedziela, Różaniec, Źródło, List, dwumiesięcznik Miłujcie się! dla         młodzieży i ChiT czyli nowy numer pisma za złotówkę. A jako pamiątkę Nawiedzenia Obrazu Pana Jezusa Miłosiernego można nabyć Informator Niedzielny Akcji Katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *