Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2015

  1. Na święta Bożego Narodzenia wszystkim naszym Parafianom, Wiernym modlącym się w naszym kościele oraz Gościom składamy serdeczne życzenia świąteczne: niech nowonarodzony Chrystus napełni Wasze serca radością i pokojem, umacniając Was i Waszych bliskich w wierze, chrześcijańskiej nadziei i wzajemnej miłości.
  2. Dziś i jutro porządek Mszy Świętych w naszym kościele tak jak w każdą nie­dzielę. Nie będzie jedynie (także w najbliższą niedzielę) dodatkowych Mszy Świętych w kaplicy akademickiej dla przedszkolaków i dla młodzieży oraz nieszporów.
  3. Jutro, w święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika, odprawimy o godz. 11.00 uroczystą Eucharystię w intencji rodzin naszej parafii. Do udziału w tej Mszy św. zapraszamy szczególnie małżonków obchodzących w tym roku jubileusz sakramentu małżeństwa. Składka z drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia będzie przeznaczona na wsparcie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się w niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia, o godz. 16.00.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania paczek świątecznych dla ubogich i spotkania wigilijnego dla osób samotnych z terenu naszej parafii. Dziękujemy bardzo licznym ofiarodawcom, członkom Stowarzyszenia Miłosierdzia oraz studentom i młodzieży, którzy roznosili paczki po domach. Z ofiarowanych produktów Stowarzyszenie Miłosierdzia przygotowało 266 dużych i małych paczek świątecznych.
  6. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na remont dachu naszego kościoła: w minioną niedzielę zebraliśmy na ten cel 20.350 złotych.
  7. Wizytę duszpasterską w domach naszych parafian rozpoczniemy dopiero we wtorek 7 stycznia. Program «kolędy» został już podany w najnowszym numerze naszego pisma Z życia Parafii…
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii. Do nabycia jest także parafialny kalendarz ścienny na 2014 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *