Ogłoszenia duszpasterskie na 10. niedzielę zwykłą – 05.06.2016

1.    Dziś po Mszy św. o godz. 20.00 zapraszamy serdecznie na koncert zespołu muzycznego Księży Misjonarzy KAPELA.N.
2.    Rodzice małego Michałka bardzo serdecznie dziękują za wsparcie finansowe operacji ich syna. Zebrano kwotę 4.572 zł. Za wszelkie wsparcie – również to modlitewne – składamy serdeczne Bóg za-płać! Z kolei za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszki na leczenie i rehabilitację 27-letniego Wojtka, który od lat leczy zdeformowaną stopę.
3.    Na nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie o godz. 18.00.
4.    Przypominamy, że w czerwcu, lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku tylko po południu, tj. w godz. 16.00 – 18.00.
5.    W środę wszystkich studentów zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00 o Boże błogosławieństwo w czasie sesji egzaminacyjnej. Mszy św. będzie przewodniczył tegoroczny neoprezbiter ks. Tomasz Gawlik CM – absolwent naszego DA «Na Miasteczku».

6.    Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się w czwartek, 9 czerwca, po Mszy św. o godz. 18.30.
7.    W sobotę – w jedenastym dniu miesiąca – chorzy będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia po Mszy św. o godz. 18.30.
8.    W następną niedzielę wolontariusze komitetu «Stop aborcji» będą zbierać podpisy pod projektem wprowadzającym całkowity zakaz aborcji. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL, dlatego warto mieć ze sobą dowód osobisty. Zachęcamy do złożenia podpisu w obronie życia.
9.    W naszej parafii będziemy gromadzić produkty żywnościowe dla doraźnej pomocy młodym pielgrzymom w czasie Światowych Dni Młodzieży. Można zakupić czystą wodę mineralną lub źródlaną i złożyć w koszu przy ołtarzu św. Antoniego, tam też będzie przygotowana skarbona na datki pieniężne.
10.    W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. wywiad z Andreą Bocellim, jednym z najbardziej rozpoznawanych śpiewaków w historii muzyki, przeczytamy też o kanonizowanym właśnie o. Stanisławie Papczyńskim, który cieszy się na całym świecie ogromną popularnością. Do nabycia jest także Niedziela i inne pisma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *