Ogłoszenia duszpasterskie na 24. niedzielę zwykłą – 11.09.2016

1.    Zgodnie z zapowiedzią – przed naszym kościołem odbywa się dziś kwesta charytatywna: ofiarą do skarbony możemy wesprzeć Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”
2.    Ks. Piotr zaprasza dzieci z klas drugich i starsze do scholi dziecięcej: w niedziele o godz. 10.20 do sali parafialnej.
3.    Od dzisiejszej niedzieli w kaplicy akademickiej będzie odprawiana dodatkowa Msza św. z udziałem dzieci przedszkolnych o godz. 11.00.
4.    Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
5.    Zapraszamy gorąco chłopców i dziewczęta z klas drugich – już z klas drugich! – i starszych do służby przy ołtarzu: dziewczęta na spotkania kandydatek do Krucjaty Matki Bożej Niepokalanej w środy o godz. 17.45, a chłopców na spotkania dla kandydatów do grona ministrantów w piątki o godz. 17.00 w sali parafialnej.
6.    Wspólnota Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza w piątek na Mszę św. o godz. 18.30 i spotkanie po Mszy Świętej.
7.    Składka w następną niedzielę będzie składką remontową: przeznaczoną na opłacenie prac remontowych i renowacyjnych w naszym kościele.
8.    W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. fragmenty wyjątkowej książki „Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy”, przeczytamy też o tym, czy Polacy na Wyspach Brytyjskich maja się czego bać i czy Opatrzność Boża może działać i przez ateistów. Jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci i inne czasopisma.
9.    W ostatnim czasie odeszła do wieczności nasza parafianka:
† Anna Madej, z ul. Krzywy Zaułek.
Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *