Ogłoszenia duszpasterskie na 13. niedzielę zwykłą – 02.07.2017

  1. Przypominamy, że na okres wakacji zmieniony został porządek odprawiania Mszy Świętych w naszym kościele w niedziele i w dni powszednie: w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 15.00, a w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.00, 9.00 i 20.00. W lipcu i sierpniu nie będzie także niedzielnych nieszporów o godz. 18.00. Z powodu prac remontowych – aż do odwołania nie będzie także czwartkowego wystawienia Najświętszego Sakramentu i całodziennej adoracji. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji – w niedziele pół godziny przed każdą Mszą św., a w dni powszednie w godz. 7.00—8.00 i 18.00—19.00.
  2. W pierwszą środę miesiąca odprawimy uroczystą liturgię za przyczyną Niepokalanej. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.00 wspólną modlitwą różańcową i nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusowemu zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 8.00 i 18.30. Po południu okazja do spowiedzi już od godz. 17.00.
  4. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. pierwszy odcinek wakacyjnego cyklu „Życie na wyspie”, przeczytamy także o tym, jak działają loże wolnomularskie i dlaczego katolik nie może zostać masonem. Do nabycia jest także Niedziela i inne czasopisma. Natomiast przy wyjściach z kościoła wyłożony jest nowy, wakacyjny numer pisma Z Życia Parafii
  5. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

† Aniela Krupa, z ul. Lea;

† Tadeusz Okoń, z ul. Lea;

† Henryk Widła, z ul. Królewskiej.

Polećmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *