Ogłoszenia duszpasterskie na 23. niedzielę zwykłą – 10.09.2017

  1. Od dzisiejszej niedzieli w kaplicy akademickiej będzie odprawiana dodatkowa Msza św. z udziałem dzieci przedszkolnych o godz. 11.00.
  2. Dziś o godz. 18.00 zostaną odprawione nieszpory niedzielne.
  3. Zapraszamy chłopców i dziewczęta z klas drugich i starszych do służby przy ołtarzu: dziewczęta na spotkania kandydatek do Krucjaty Matki Bożej Niepokalanej w środy o godz. 17.45, a chłopców na spotkania dla kandydatów do grona ministrantów w piątki o godz. 17.00 w sali parafialnej. Rodziców prosimy o zachęcenie dzieci do służby przy ołtarzu.
  4. Zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza byłych podopiecznych śp. Ks. Henryka Surmy wraz z rodzinami na Mszę św. w intencji zmarłego Kapłana: w sobotę 16 września o godz. 17.00.
  5. Piotr zaprasza dzieci z klas drugich i starsze do scholi dziecięcej: od następnej niedzieli o godz. 10.20 do sali parafialnej.
  6. Składka w następną niedzielę będzie składką remontową: przeznaczoną na opłacenie prac remontowych i renowacyjnych w naszym kościele.
  7. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o tym, co Maryja przekazała światu w czasie objawień w Gietrzwałdzie, czy w dzisiejszych czasach wolno jeszcze upominać grzeszników oraz jaki jest możliwy scenariusz konfliktu Rosji z państwami NATO. Do nabycia jest także Niedziela, Źródło i nowy, powakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.
  8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

† Jadwiga Klimowska, z ul. Smoluchowskiego;

† Jerzy Grabczak, z ul. Chodowieckiego;

† Ewa Zaleska, z ul. Czarnowiejskiej.

Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *