Ogłoszenia duszpasterskie na święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika — 26.12.2017

  1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory świąteczne – czyli uroczystą modlitwę wieczorną.
  2. Przypominamy, że w tym tygodniu w środę, czwartek i piątek nie będzie Mszy św. „studenckiej” o godz. 20.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu w godz. od 16.00 do 18.00.
  3. Najbliższa niedziela – 31 grudnia – jest obchodzona jako niedziela Świętej Rodziny. W tym dniu w czasie uroczystej Mszy św. o godz. 11.00 otoczymy modlitwą wszystkie rodziny naszej parafii, a szczególnie małżonków obchodzących w 2017 roku jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Niedziela jest jednocześnie ostatnim dniem roku kalendarzowego: na uroczystą Mszę św. z dziękczynnym Te Deum (za które możemy uzyskać odpust zupełny) zapraszamy tradycyjnie o godz. 18.30.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii. Do nabycia jest też nasz parafialny kalendarz ścienny na 2018 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *