Ogłoszenia duszpasterskie na 33. niedzielę zwykłą – 18.11.2018

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła studenci rozdają ulotki z informacjami o naszym Duszpasterstwie Akademickim.
  2. Codziennie o godz. 18.00 modlimy się za naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy z Ks. Biskupem za wszystkich parafian zmarłych w 2018 roku.
  3. Nadal zapraszamy chłopców i dziewczęta z klas drugich i starszych do służby przy ołtarzu: dziewczęta na spotkania kandydatek do Krucjaty Maryjnej w środy o godz. 17.45, a chłopców na spotkania dla kandydatów na ministrantów w piątki o godz. 17.00 w sali parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę, 25 listopada, przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata: we Mszy św. o godz. 9.30 weźmie udział Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, a po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi i odśpiewamy pieśń Ciebie Boga wysławiamy
  5. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
  6. Składka w następną niedzielę będzie składką remontową: przeznaczoną na opłacenie prac remontowych i renowacyjnych w naszym kościele.
  7. W przyszłą niedzielę będą już do nabycia opłatki wigilijne i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  8. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Do nabycia jest m.in. Niedziela i Źródło. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o tym, jak czytanie dzieciom wpływa na ich przyszłość, o niebezpieczeństwie tzw. postępowej seksedukacji, o antysemityzmie we Francji oraz o walce o ocalenie przed zawaleniem gdańskiego kościoła dominikanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *