Ogłoszenia duszpasterskie na 2. niedzielę zwykłą — 20.01.2019

 1. Na nieszpory niedzielne zapraszamy dziś o godz. 18.00.
 2. Przypominamy, że kancelaria parafialna podczas ferii zimowych jest czynna tylko po południu czyli od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 18.00.
 3. W piątek, 25 stycznia, przypada w liturgii święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, obchodzone przez Księży Misjonarzy jako dzień powstania Zgromadzenia. Uroczysta Msza Święta w intencji Zgromadzenia Księży Misjonarzy i Rodziny Wincentyńskiej zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Nasz Chór Mariański w przyszłą niedzielę, 27 stycznia, zaprasza na koncert kolęd o godz. 17.15, a po nim będzie śpiewał w czasie Mszy św. o godz. 18.30.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o relacjach między Kościołem i państwem oraz jakimi zasadami kierować się, by wesprzeć nastolatka w trudnym procesie dojrzewania. Do nabycia jest także Niedziela, Źródło i nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Można jeszcze zakupić parafialny kalendarz ścienny na 2019 rok.
 6. W ostatnim czasie odeszły do wieczności nasze parafianki:

  † Alicja Graboń, z ul. Chocimskiej;

  † Maria Łaszczyk, z ul. Kazimierza Wielkiego;

  † Anita Żardecka, z ul. Nawojki;

  † Maria Hadyniak, z al. Kijowskiej;

  † Bronisława Skrzypoń, z ul. Czarnowiejskiej;

  † Teresa Piątkowska, z ul. Armii Krajowej.

  Wczoraj odeszła do Pana także † Jadwiga Telus, mama ks. Andrzeja.

  Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *