Ogłoszenia duszpasterskie na 23. niedzielę zwykłą – 08.09.2019

 1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W piątek Wspólnota Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Mszę św. o godz. 18.30, a po niej na spotkanie w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.
 3. W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu w Kruszynie pod Włocławkiem odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne «Polska pod krzyżem».
 4. Dzieci z klas drugich i starsze zachęcamy do włączenia się w śpiew scholi dziecięcej: w każdą niedzielę zapraszamy o godz. 10.20 do sali parafialnej.
 5. Od następnej niedzieli w kaplicy akademickiej będzie odprawiana dodatkowa Msza św. z udziałem dzieci przedszkolnych o godz. 11.00.
 6. Składka w następną niedzielę będzie składką remontową: przeznaczoną na opłacenie prac remontowych i renowacyjnych w naszej parafii.
 7. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. czy katolik może uczestniczyć w wojnie i czy istnieje wojna sprawiedliwa; jaka jest prawda o płonących lasach Amazonii; oraz jak uchronić dziecko przed zagrożeniami, które może spotkać w internecie. Zaś Niedziela tematem numeru uczyniła religię w szkole. Do nabycia jest także nowy, powakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.
 8. W ostatnim czasie odeszła do wieczności nasza parafianka:
  † Maria Mróz, z al. Kijowskiej.
  Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…