Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 01.01.2020

  1. Z okazji Nowego Roku Pańskiego 2020 – wszystkim Parafianom i wszystkim Uczęszczającym do naszej świątyni skła­damy serdeczne życzenia Bożego pokoju i potrzebnych łask na każdy dzień nowego czasu, który daje nam Pan.
  2. Dziś porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca:
    • w piątek od godz. 9.00 kapłani odwiedzą chorych w domach z posługą sakramentalną (chyba że ksiądz w domu chorego zapowiedział inny termin); przypominamy, że osoby, które przystąpiły do spowiedzi św. w okresie świąt Bożego Narodzenia i są w stanie łaski uświęcającej – mogą bez spowiedzi przystępować do Komunii św.; dodatkowa Msza św. w pierwszy piątek o godz. 16.30;
    • W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 7.40, Mszę św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 i nabożeństwo wynagradzające.
  4. W najbliższą niedzielę wszystkie grupy działające w parafii zapraszamy serdecznie na wspólny Opłatek do sali parafialnej: po Mszy św. o godz. 16.30, w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca, zostanie dokonana zmiana tajemnic Żywego Różańca, a następnie zgromadzimy się na świątecznym spotkaniu.
  5. W zakrystii do nabycia jest m.in. parafialny kalendarz ścienny na 2020 rok.