Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

 1. Dzieci, które zbierały wielkopostne ofiary do skarbonek z napisem Jał­mużna Wielkopostna – swoje ofiary składają [składały] dziś do przygotowanego koszyka w czasie Mszy św. o godz. 11.00; zebrane ofiary dzieci mogą także przekazać w ciągu tygodnia do zakrystii.
 2. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 3. Zapraszamy na Kurs Alpha dla studentów. Pierwsze spotkanie Alpha Online już się odbyło, ale można się jeszcze zapisywać. Więcej informacji znajdziemy na plakacie wywieszonym przed kościołem.
 4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci św. Bernadetty Soubirous: w sobotę o godz. 8.30 w kaplicy św. Bernadetty (powyżej zakrystii).
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii. W Gościu Niedzielnym zachęcamy do lektury rozmowy z Peterem Seewaldem, autorem niesamowitej biografii Benedykta XVI, która właśnie ukazuje się w Polsce; redakcja prosi także o wypełnienie dołączonej do numeru ankiety, mającej na celu przekazanie ocen, sugestii i uwag czytelników dotyczących kształtu pisma i pracy redakcji. Z kolei w Niedzieli przeczytamy m.in. o tym, jak Miłosierdzie Boże może nas uratować oraz czy syndrom wypalenia zawodowego dotyka także uczniów. Do nabycia jest też kwietniowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci, dwumiesięcznika Miłujcie się! dla młodzieży i Stasia dla najmłodszych.
 6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:
  † Zofia Wawrowska, z ul. Nowowiejskiej;
  † Maria Jura, z ul. Galla;
  † Piotr Artymowicz, z ul. Krzywy Zaułek;
  † Janusz Kaczmarczyk, z ul. Staffa;
  † Cecylia Wiatr, z ul. Staffa.
  Polećmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek