Ogłoszenia duszpasterskie na 25. niedzielę zwykłą – 19 września 2021r.

 1. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na wspólną modlitwę różańcową codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.45.
 2. Od najbliższego piątku zapraszamy do udziału w Triduum ku czci św. Wincentego a Paulo: na Mszę św. o godz. 18.30 i wspólną modlitwę za przyczyną św. Wincentego.
 3. W przyszłą niedzielę, 26 września, po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w naszym kościele przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
 4. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na spłatę należności za remonty przeprowadzone w budynkach parafialnych.
 5. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Niedzieli przeczytamy m.in. o walce o. Pio z szatanem oraz realnych zagrożeniach i problemach duchowych, które rodzi korzystanie z usług wróżek i jasnowidzów. W Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. artykuł o aktualnych także dziś objawieniach Matki Bożej z La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego wiele lat przez komunistów kardynała Van Thuana. Do nabycia jest jeszcze powakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci i kolejne numery pisma Staś dla najmłodszych. W zakrystii można także otrzymać bezpłatne broszury: dla młodych In vitro. Za jaką cenę?, i dla rodziców Gdy dziecko pyta o seks.
 6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:
  † Marian Drwal, z ul. Warmijskiej;
  † Janusz Kuźma, z ul. Lea;
  † Karol Chrzanowski, z ul. Reymonta;
  † Halina Rząca, z ul. Skarbińskiego;
  † Roman Przybyło, z ul. Rydla;
  † Mirosława Szajnerman, z ul. Staszczyka.
  Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…