Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2021

  1. Na święta Bożego Narodzenia wszystkim naszym Parafianom, Wiernym modlącym się w naszym kościele oraz Gościom składamy serdeczne życzenia świąteczne: niech nowonarodzony Chrystus napełni Wasze serca radością i pokojem, umacniając Was i Waszych bliskich w wierze, wzajemnej miłości i nadziei na jutro wolne od lęków i zagrożeń.
  2. Dziś i jutro porządek Mszy Świętych w naszym kościele tak jak w każdą nie­dzielę.
  3. Jutro, w święto Świętej Rodziny z Nazaretu, odprawimy o godz. 11.00 uroczystą Eucharystię w intencji rodzin naszej parafii. Do udziału w tej Mszy św. zapraszamy szczególnie małżonków obchodzących w tym roku jubileusz sakramentu małżeństwa. Składka z jutrzejszej niedzieli będzie przeznaczona na wsparcie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  4. Podajemy do wiadomości, że wizytę duszpasterską w domach naszych parafian rozpoczniemy w poniedziałek 2 stycznia. Program «kolędy» oraz niezbędne informacje zostały zamieszczone w najnowszym numerze naszego pisma Z życia Parafii…
  5. Zapraszamy do zakrystii po prasę katolicką. Zachęcamy do nabycia ciekawego, świąteczno-noworocznego wydania Gościa Niedzielnego z cennym dodatkiem, którym jest płyta CD z czterema Ewangeliami z serii Biblia Audio; to pierwsza z dwunastu płyt, kolejne będą raz w miesiącu w przyszłym roku dołączane do Gościa. W świątecznej Niedzieli znajdziemy m.in. podręczny modlitewnik z kalendarzem na przyszły rok, przeczytamy też, czym żył nasz glob, gdy na świat przychodził Mesjasz oraz z czego powinniśmy się cieszyć u schyłku 2021 roku. Świąteczne numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli, o powiększonej objętości, kosztują 10 złotych. Do nabycia są także nowe numery Miłujcie się! dla młodzieży, Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci oraz Staś dla najmłodszych. Zaś przy wyjściach z kościoła znajdziemy jeszcze nowy numer naszego pisma Z Życia Parafii…